1539497049268117

اخذ اقامت با برنامه سرمایه گذاری و طرح کارآفرینی کشور پرتغال 

در این نوشتار به معرفی برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی کشور پرتغال می پردازیم. برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی کشور پرتغال برنامه فوق العاده ایست که هم امکان راه اندازی کسب و کار و کسب سود را فراهم می کند و هم می توان از طریق آن اقامت کشور پرتغال را دریافت کرد.

این روش که در حقیقت برنامه ای مشترک در برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق کارآفرینی ( ثبت شرکت ) می باشد ، موکلین می توانند با مشارکت در یک پروژه ساختمانی علاوه بر اینکه اقامت کشور پرتغال را دریافت می نمایند، سود فوق العاده ای را نیز کسب کنند.

در برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی کشور پرتغال  در اولین گام یک شرکت تجاری با مسئولیت محدود برای متقاضی با موضوع مشاوره و سرمایه گذاری در کشور پرتغال ثبت می گردد. سپس پروژه ای تجاری در کشور پرتغال طرح ریزی می گردد ( یا اینکه این پروژه از قبل طرح ریزی شده است و در دسترس می باشد) و سپس به منظور انجام این پروژه یک شرکت جوینت ونچر  تشکیل می گردد.

در گام بعدی در برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی کشور پرتغال ،  شرکت متقاضی ( که در گام اول ثبت شده است ) به میزان سرمایه گذاری خود در سهام شرکت جوینت ونچر شریک می شود. بعد از اتمام پروژه و فروش آن شرکت شخص متقاضی هم به نسبت سهم خود در پروژه از منافع بدست آمده به طور کاملا قانونی بهره مند می گردد.

مزایای روش مهاجرتی IER چیست؟

مزایای برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی کشور پرتغال بی شمار است ،

اما فی الحال به جهت آشنایی شما با گستره آن موارد ذیل قابل ذکر است :

  • دریافت اقامت کشور پرتغال و اروپا
  • برخورداری از یک شرکت سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا با حساب بانکی و …
  • مشارکت در پروژه های ساختمانی بسیار سود آور در کشور پرتغال
  • امکان ادامه همکاری با گروه سرمایه گذاری و کسب سود بیشتر
  • مسیر ۱۰۰ درصد قانونی و دقیق بدون هیچ نقطه مبهم و نا مشخض
  • برنامه زمانی بسیار دقیق تنها با ۱۰% تلورانس در تعیین برنامه ، زمان ساخت و زمان فروش

چرا وکلای شرکت مشاورین رابین نیک بین الملل برنامه IER را طراحی کرده است؟

ماجرا از این قرار است که یکی از مشکلات اصلی ایرانیان بعد از مهاجرت کسب و کار و ایجاد درآمد است. واقعیتی که باید با آن کنار آمد این است که در ماه های ابتدایی جابجایی اشتغال و درآمد زایی سخت ترین مانع پیش روی مهاجرین است.

وکلای شرکت مشاورین رابین نیک بین الملل  که همواره به دنبال روغن کاری ماشین مهاجرت ایرانیان بوده است اکنون در برنامه ای اختصاصی فرصتی را فراهم کرده که موکلین با سرمایه ای مناسب وارد بازار پر سود ساخت و ساز در کشور پرتغال شده و از همان ابتدا حرفه و شغلی در خود داشته باشند. علاوه بر اینها اقامت کشور  پرتغال هم اخذ می شود.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فرم ارزیابی رایگان