اقامت پرتغال با ویزای طلایی پرتغال

 In Uncategorized

اقامت کشور پرتغال با ویزای طلایی کشور پرتغال

گروه مشاورین رابین نیک بین الملل  در راستای رسالت خود که همانا فراهم کردن بهترین و مناسب ترین راهها جهت اخذ اقامت اروپا برای هموطنان ایرانی می باشد .برنامه ویزای طلایی کشور پرتغال یا همان گلدن ویزای کشور پرتغال را پیشنهاد می دهد. گروه مشاورین رابین نیک بین الملل  اکنون با توجه به آخرین اصلاحات قوانین و مقررات مهاجرت کشور پرتغال ، پیشنهاد ویژه ای در زمینه سرمایه گذاری و مهاجرت به اتحادیه اروپا از طریق اقامت کشور پرتغال ارائه می کند .

به جرات می توان گفت اخذ اقامت کشور پرتغال بوسیله برنامه ویزای طلایی کشور پرتغال ( گلدن ویزای کشور پرتغال) تا به این لحظه یکی از سهل الوصول ترین و آسان ترین راههای مهاجرت به اتحادیه اروپا محسوب می شود.

مجوز اقامت ( مهاجرت به کشور پرتغال ) برای فعالیت های سرمایه گذاری (PIPA) که از هشتم اکتبر ۲۰۱۲ با اصلاحات سال ۲۰۱۵ درکشور   پرتغال به تصویب رسید به اشخاص خارجی اجازه می دهد که در کشور پرتغال سرمایه گذاری نمایند و مجوز اقامت کشور پرتغال را  بدست آورند. در حقیقت ویزای طلایی کشور پرتغال در بستر سرمایه گذاری اخذ می گردد.

اخذ اقامت کشور پرتغال از طریق سرمایه گذاری که عمدتاً تحت عنوان ویزای طلایی ( Golden visa ) از آن یاد می شود، یکی از جذاب ترین و در عین حال قطعی ترین برنامه های مهاجرت به اتحادیه اروپا برای سرمایه گذاران بین المللی است. این برنامه در عین حال که بسیار ساده و شفاف است، پروسه حقوقی و قانونی مشخص و قابل اعتمادی دارد.

نکته مفید

ویزای طلایی کشور پرتغال یکی از برنامه های بی سابقه مهاجرتی در جهان است چرا که مدت اقامت اجباری سرمایه گذار و خانواده وی  را در خاک کشور پرتغال به تنها 7  روز در سال کاهش داده است ! این موضوع به سرمایه گذار اجازه می دهد که آزادانه ملک را به اجاره بدهد.

مزایای برنامه مهاجرتی ویزای طلایی کشور پرتغال چیست؟

دارنده ویزای طلایی کشور پرتغال (مجوز اقامت برای سرمایه گذاران خارجی) مزایای بسیار فوق العاده ای دارد از جمله این مزایا:

  • مجوز ورود به خاک کشور پرتغال بدون نیاز به ویزای جداگانه
  • سفر آزادانه به حوزه کشورهای شنگن بدون نیاز به ویزای جداگانه (حوزه کشورهای شنگن از ۲۶ کشور اروپایی تشکیل شده است)
  • مجوز زندگی و کار در کشور پرتغال
  • حداقل اقامت و ماندن در کشور پرتغال (دارنده ویزا تنها باید ۷ روز در سال اولیه کسب ویزای طلایی در کشور پرتغال بماند. در سالهای بعدی تنها ۱۴ روز باید در کشور پرتغال اقامت داشته باشد.
  • خانواده دارنده ویزای طلایی کشور پرتغال نیز به سادگی می توانند در کشور پرتغال به وی بپیوندند. این اعضای خانواده شامل همسر، فرزندان زیر ۱۸ سال، پدربزرگ، مادر بزرگ و ….
  • دارنده ویزای طلایی کشور پرتغال پس از گذر ۵ سال اقامت موقت با رعایت شرایط قانونی می توانند اقامت دائم را بدست آورند.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فرم ارزیابی رایگان