برنامه استانی مهاجرت به  ساسکاچوان کانادا

مهاجرت کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی استانی یکی از راههای اخذ اقامت دائم کانادا می باشد.
ایالت ساسکاچوان کانادا نیز با توجه به برنامه های مهاجرتی مختلف مورد توجه متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق ساسکاچوان شده است .یک از برنامه های جذاب برای متقاضیان اخد اقامت کانادا از طریق ساسکاچوان ،برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان می باشد .
متقاضیانی که شغل آنها در لیست مشاغل ساسکاچوان باشد می توانند از این طریق برای مهاجرت کانادا اقدام نمایند.

برنامه مهاجرت کانادا از طریق برنامه اسگیل ورکر ساسکاچوان

این برنامه مهاجرت کانادا از طریق ایالت ساسکاچوان را می توان از طریق سیستم Express Entry و یا سیستم OID اقدام نمود .
کسانیکه امتیاز برنامه اکسپرس اینتری را دارند می توانند از این طریق و کسانی که در سیستم امتیازی اکسپرس اینتری امتیاز کم دارند می توانند از طریق سیستم OID اقدام نمایند.
این برنامه مهاجرتی نیاز به پیشنهادکار نداشته و از جمله برنامه های جذاب متقاضیان مهاجرت کانادا می باشد.

مهاجرت کانادا از طریق برنامه تجربه کاری ساسکاچوان

مهاجرت کانادا از طریق برنامه تجربه کاری ساسکاچوان مختص متقاضیانی ست که در ساسکاچوان زندپی و کار می نمایند. متقاضیان این برنامه مهاجرتی در صورتیکه شش ماه در این استان کار کرده باشند می توانند از طریق این برنامه برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.
همچنین متقاضیانی که در مشاغل مرتبط با سلامت ،بهداشت،هتلداری،و یا در حوزه حمل و نقل در یکی از شرکتهای معتبر حمل و نقل در ساسکاچوان مشغول به کار باشند می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی اقدام نمایند .

برنامه مهاجرت کانادا از طریق تحصیل در ساسکاچوان

دانشجوانی که درکانادا تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند در صورتیکه حداقل 24 ماه قبل از اپلای برای این برنامه بمدت 6 ماه دز این استان کار کرده باشند می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی برای اخذ اقامت دائم کانادااقدام نمایند.

مهاجرت کانادا از طریق کارآفرینی و مزرعه داران

سرمایه گذارانی که توانایی سرمایه پذاری قابل توجه در کشاورزی دارند م تمایل به زندگی در این استان را داشته باشند می توانند از یرق این ایالت برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

باتوجه به شرایط اولیه این برنامه های مهاجرتی که اکثرا نیاز به پیشنهاد کاری (جاب آفر) از یک کارفرمایی کانادایی می باشندو اخذ پیشنهاد کاری کاری دشوار می باشد متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند جهت تسهیل کردن روند اخذ اقامت دائم این کشور، با انتخاب گزینه ویزای تحصیلی و گذراندن یک دوره تحصیلی از طریق برنامه فارغ التحصیلان کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فرم ارزیابی رایگان