برنامه استانی مهاجرت به نیو برانزویک کانادا

روشهای مهاجرت به کانادا از طریق روشهای مختلف مهاجرت از قبیل اسکیل ورکر ،تخصص کاری،سرمایه گذاری و تحصیل در استان نیوبرانزویک کانادا امکانپذیر می باشذ. هر کدام از روشهای مهاجرت کانادا استان نیوبرانزویک دارای شرایط و نیاز های خاص خود می باشند.متقاضیان مهاجرت به کانادا می بایست متناسب با شرایط خود مناسبترین روش را برای خود انتخاب نمایند. استان نیوبرانزویک از ایالتهای شرقی کاناداست که در ساحل اقیانوس قراردادکه در نتیجه آب و هوای نسبتا متعادل تری در این ایالت وجود دارد.

مهاجرت به کانادا استان  نیوبرانزویک برنامه بازار کار اکسپرس اینتری

برنامه ی استانی بازار کار نیوبرانزویک این اجازه را به این ایالت می دهد تا نیروهای مورد نیاز خود را از طریق سیستم اکسپری اینتری کانادا تامین نماید. افرادیکه امتیاز سیستم اکسپری اینتری را داشته باشند می توانند شانس خود را برای این برنامه مهاجرتی آزمایش نمایند.متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست قصد کار و زندگی در نیوبرانزویک را داشته باشند.

مهاجرت به کانادا استان نیوبرانزویک برنامه نیروی متخصص با حمایت خانواده

این برنامه مهاجرتی کانادا برای متقاضیانی که در نیوبرانزویک مشغول به کار بوده و تجربه کاری در کانادا دارند مناسب می باشند.این متقاضیان برای کسب امتیاز این برنامه مهاجرتی می بایست ارتباط خانوادگی نیزدیکی در این ایالت داشته باشند.

مهاجرت به کانادا استان نیوبرانزویک برنامه نیروی متخصص با حمایت کارفرما

متقاضیان این برنامه مهاجرت کانادا می بایست یک پیشنهاد کار تمام وقت از یک کارفرمای کانادایی در استان نیوبرانزویک داشته و تصمیم به زندگی در این استان زندگی داشته باشند.

مهاجرت به کانادا استان نیوبرانزویک برنامه کارآفرینی فارغ التحصیلان مقاطع ارشد و دکترا

این برنامه مهاجرت به کانادا مختص فارغ التحصیلان مقاطع ارشد و دکترا از استان نیوبرانزویک می باشد. این متقاضیان می بایست کسب و کار جدیدی را شروع نمایند.

مهاجرت به کانادا استان نیوبرانزویک برنامه سرمایه گذاری

داشتن سن از 22 تا 55 سال

داشتن حداقل دارایی خالص به ارزش 600 هزار دلار کانادا

پرداخت ودیعه 100هزار دلار کانادا در وجه دولت کانادا در نیوبرانزویک

مدرک زبان آیلتس معادل CLB5

داشتن حداقل دوسال تحصیلات پس از دبیرستان و مدرک دانشگاهی

حداقل 5 سال تجربه مدیریت شرکت در 5 سال گذشته

حداقل 3 سال مالک شرکت و داشتن تجربه مدیریت در 5 سال گذشته

کسب 65 امتیاز از 100 امتیاز در جدول امتیاز برنامه سرمایه گذاری نیوبرانزویک

باتوجه به شرایط اولیه این برنامه های مهاجرتی که اکثرا نیاز به پیشنهاد کاری (جاب آفر) از یک کارفرمایی کانادایی می باشندو اخذ پیشنهاد کاری کاری دشوار می باشد متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند جهت تسهیل کردن روند اخذ اقامت دائم این کشور، با انتخاب گزینه ویزای تحصیلی و گذراندن یک دوره تحصیلی از طریق برنامه فارغ التحصیلان کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فرم ارزیابی رایگان