444

برنامه دریافت اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی

برنامه ویزای D2 کشور پرتغال ( دریافت اقامت کشور پرتغال از طریق ثبت شرکت ) که در حقیقت یکی از روشهای مهاجرت به کشور  پرتغال از طریق ثبت شرکت می باشد به متقاضیان این امکان را می دهد که ویزای اقامت موقت کشور پرتغال را دریافت داشته و پس از ورود به کشور پرتغال در امور کارآفرینی و سرمایه گذاری مشغول شوند.

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق کارآفرینی یکی از روشهای آبرومند مهاجرت به اتحادیه اروپا شناخته میشود . با گروه مشاورین رابین نیک بین الملل همراه باشید تا با یکدیگر برنامه مهاجرت به کشور پرتغال از طریق ثبت شرکت را بررسی کنیم.

مطابق اصول کلی ویزای D2 کشور پرتغال ، سرمایه گذاری متقاضی باید به شکل یک شرکت ثبت شده در کشور پرتغال تجلی یابد ( مهاجرت به کشور  پرتغال از طریق ثبت شرکت ) . البته این شرکت باید پیرو یک پلن تجاری درست و حسابی ثبت بشود و باید در دیدگاه قانونگذار کشور پرتغال در حوزه های اقتصادی ، اجتماعی ، علمی ، تکنولوژی ، و فرهنگی در کشور پرتغال تاثیر گذار بوده باشد.

پیشنهاد بهتر وکلا در برنامه دی ۲ پرتغال

اگر تصمیم خود را درباره ثبت شرکت در کشور پرتغال گرفته اید ( که ما بابت آن به شما تبریک می گوییم!‌) ما برای شما یک پیشنهاد بهتر داریم. پیشنهادی که سبب می شود شرکت شما از همان روز اول درآمد عالی داشته باشد و جزیان مالی مورد نیاز برای تمدید مجوز اقامت کشور  پرتغال را هم براحتی تامین کند.

به عبارت دیگر نیازی نیست که شما و خانواده شما نگران بازار کار برای شرکت جدید التاسیس باشید یا اینکه معاملات صوری انجام دهید. ما به شمابرنامه IER کشور پرتغال را معرفی می کنیم که در حقیقت همان برنامه دی ۲کشور  پرتغال است منتها با کمی تغییر و بهینه سازی.

در این برنامه که IER (سرمایه گذاری ، کارآفرینی و اقامت ) نام دارد شما می توانید سرمایه شرکت خود را حداقل به ۷۵ هزار یورو افزایش داده و با خیال راحت و بدون نگرانی از هر موضوعی وارد کشورپرتغال شوید. دیگر اطمینان خواهید داشت که هم درآمد خوبی دارید و هم یک شرکت فعال واقعی !

نکته مفید

طرح سرمایه گذاری ،کارآفرینی و اقامت یک برنامه اختصاصی و طراحی شده توسط وکلای حر فه ای این شرکت میباشد  و گلچینی از بهترین برنامه های مهاجرتی کشور پرتغال است. از این طریق حفظ حداکثری منافع موکلین گرامی در پرتغال میسر است.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فرم ارزیابی رایگان