برنامه مهاجرت استانی نیوفانلاند و لابرادور (NLPNP)

 

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استانی نیوفانلاند و لابرادور

 

استان نیوفانلاند و لابرادور، شرقی ترین استان کانادا است و احتمالا یکی از بهترین ناشناخته های کشور  می باشد. این استان، از دو توده سرزمین مجزا تشکیل شده است:

قسمت اول بخش لابرادور که به سرزمین اصلی متصل است و قسمت دوم آن جزیره ی نیوفانلاند است.

تعداد زیادی از ساکنان این نیوفانلاند و لابرادو در پایتخت استان، شهر سنت جان زندگی می کنند و از فرهنگ پر جنب و جوش این شهر که تا حد زیادی ناشی از محیط ساحلی آنجاست، بهره مند می شوند.

این استان اخیرا به خاطر رشد در انرژی و منابع طبیعی به نیروی اقتصادی قابل توجهی در چشم انداز کانادا تبدیل شده است

. NLPNP  برنامه ی مهاجرت استانی نیوفانلاند و لابرادور است. مهاجران آینده که دارای مهارت ها  و سابقه ی کار مد نظر استان هستند می توانند از طریق این برنامه گواهی  انتخاب استانی نیوفانلاند و لابرادور را دریافت نمایند. این سرتیفکیت به افراد خارجی اجازه می دهد تا در بازه ی زمانی سریعتر از سایر برنامه های مهاجرتی، اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

 

تحصیل در استان نیوفانلاند و لابرادور NLPNP به برنامه های زیر تقسیم می شود:

برنامه ی نیروی متخصص نیوفانلاند و لابرادور در روش اکسپرس اینتری (Newfoundland & Labrador Express Entry Skilled Worker)

برنامه ی نیروی متخصص (Skilled Worker Category)

برنامه ی فارغ التحصیلان بین المللی (International Graduate Category)

برنامه ی نیروی متخصص نیوفانلاند و لابرادور هم راستا با اکسپرس اینتری

این برنامه برای استان نیوفانلاند و لابرادور این امکان را فراهم می سازد تا از طریق سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری دولت فدرال داوطلبین متخصص دارای پیشنهاد شغل را انتخاب نمایند.

مهاجران آینده ای که در بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری فدرال پذیرفته شده اند می توانند در زیرگروه نیروی متخصص اکسپرس اینتری NL اپلای نمایند. افرادی که از طریق NLPNP انتخاب می شوند، در سیستم جامع امتیاز بندی امتیاز اضافی دریافت خواهد کرد که این امر منجر به دریافت دعوت نامه ی ITA برای اخذ اقامت دائم کانادا خواهد شد.

برنامه ی نیروی متخصص

NLPNP در این گروه درخواست افرادی را که یک پیشنهاد شغل تضمینی از یکی از کارفرمایان نیوفانلاند و لابرادور دریافت کرده اند، پذیرش می کند. افرادی که در حال حاضر با یک مجوز کار معتبر در استان مشغول به کار هستند نیز واجد شرایط اپلای خواهند بود.

برنامه ی فارغ التحصیلان بین المللی

NLPNP درخواست ها را تحت این گروه از فارغ التحصیلان قبلی یکی از موسسات آموزش های عالی واجد شرایط در کانادا با مجوز کار پس از تحصیل در کانادا مانده اند، پذیرش می کند. متقاضیان باید در حال حاضر شغلی داشته باشند یا از یکی از کارفرمایان این استان پیشنهاد کار دریافت کرده باشند و باید در زمان درخواست در حوزه ی تحصیلی شان در حال کار باشند.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فرم ارزیابی رایگان