صدور 3200 دعوتنامه برای متقاضیان اقامت دائم کانادا در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری

 In اخبار

در قرعه کشی جدید  اکسپرس اینتری که در تاریخ 11 دسامبر برگزار شد برای  3،200 متقاضی اکسپرس اینتری دعوتنامه صادرشد تا بتوانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

حداقل امتیاز  متقاضیان در این دوره  472 بوده است.

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند.

کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند.

برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

در سالی که پیش رو داریم یعنی 2020 تعداد متقاضیان پذیرفته شده از طریق سه برنامه مهاجرتی تحت مدیریت اکسپرس انتری به کانادا 85800 خواهد بود. همچنین، تعداد متقاضیان پذیرفته شده از طریق برنامه مهاجرت استانی در سال 2020 از 61000 به 67800 خواهد رسید؛ پذیرش بخشی از این متقاضیان توسط اکسپرس انتری مدیریت می شود.

منبع: CICNEWS

 

مسیر مستقیم شما برای مهاجرت قانونی به کانادا با تکمیل فرم ارزیابی رایگان آغاز می شود.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فرم ارزیابی رایگان