نیروی متخصص کبک

دریافت اقامت استان کبک کشور کانادا از طریق نیروی متخصص

مهاجرت نیروی متخصص به کبک

نیروهای متخصص و حرفه ای خارجی به شدت در استان کبک کشور کانادا مورد نیاز هستند.

یکی از اهداف برنامه های مهاجرتی استان کبک  کشور کانادا استقبال از تازه واردینی است که به رشد و توسعه ی اقتصادی این استان وسیع و حاصلخیز در کشور کانادا کمک می نمایند. در نتیجه نیروهای متخصصی که به طور دائمی در استان کبک کشور کانادا اقامت داشته باشند برای اقتصاد این استان و افزایش قدرت نیروی کار آن بسیار مثمر ثمر خواهند بود.

درخواست کنندگان موفق برنامه های مهاجرتی نیروی متخصص استان کبک کشور کانادا ویزای دائمی دریافت خواهند کرد که این ویزا به درخواست کننده این امکان را می دهد تا همراه خانواده اش به استان کبک کشور کانادا مهاجرت نماید.

شما به عنوان نیروی متخصص و حرفه ای باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید. برای مثال می توانید از طریق برنامه ی نیروی متخصص در استان کبک کشور کانادا اقدام کنید یا در صورتی که می دانید قصد اقامت در کدام قلمرو یا استان را دارید، می توانید از طریق یکی از برنامه های استانی اقدام نمایید.

برنامه های مختلف مهاجرتی نیروی متخصص در زیر آورده شده است

  • برنامه ی نیروی متخصص فدرال: این برنامه مناسب افرادی است که تجربه ی کاری مشخصی دارند و می خواهند در هر استانی از کشور کانادا به غیر از استان کبک کشور کانادا اقامت داشته باشند.
  • برنامه ی نیروی متخصص استان  کبک کشور کانادا : افرادی که قصد مهاجرت به استان  کبک را دارند می توانند برای این برنامه اقدام نمایند.
  • برنامه ی نیروی متخصص استانی (PNPs): اکثر قلمروها و استان ها برنامه های خاص نیروی متخصص خود را دارند و افرادی که قصد اقامت در منطقه و استانی خاص در کانادا را دارند می توانند از این طریق اقدام کنند. این برنامه های مهاجرتی سریع السیر، امکان دریافت مدارک استانی را به کاندیداها می دهد. در اکثر موارد داشتن این مدارک استانی باعث می شوند تا کاندیداها مهاجرت سریع تری را نسبت به دیگر برنامه های مهاجرتی داشته باشند.

بسیاری از کارفرماهای استان کبک به دنبال نیروهای متخصص  هستند تا در اسرع وقت در این استان مشغول به کار شوند. چنانچه شما از یک کارفرمای استان کبک پیشنهاد و دعوت به کار داشته باشید، به سرعت برای مهاجرت به استان کبک واجد شرایط خواهید شد و مهاجرت سریع تری را تجربه خواهید کرد.

اولین اقدام برای مهاجرت به کشور کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان میباشد.

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص کبک  را دارید لطفا فرم ارزیابی رایگان مهاجرت را تکمیل نمایید.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

فرم ارزیابی رایگان